SEO Paketlerimiz

Google'da Yükselmek İsteyenlere

SEO Nedir?

SEO Search Engine Optimization kelime teriminin kısaltmasıdır. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Kısaca bir web sitesinin Google başta olmak üzere hedeflenen arama motorlarında üst sıralara çıkması için yapılan tüm çalışmalar seo kapsamına girer

SEO Neden Gereklidir?

İnternetin hayatımızda vazgeçilmez bir konuma gelmesiyle birlikte, iletişimin ve ticaretin ana unsurları tamamıyle değişim geçirmiştir. Teknolojiye ayak uyduramayan köklü firmalar bile iflasın eşiğine gelirken, bu gelişimden doğan fırsatı değerlendiren nice girişimci de kısa sürede sektörün liderleri arasına girmiştir.

Bugün bir çok firma sadece yeni müşteri edinmede değil müşterileri profillerini analiz etmekte, ve kendini bu verilere göre şekilldendirip müşteri memnuniyetini arttırmada da teknolojinin ve internetin sunduğu olanaklardan faydalanmaktadır. Rekabetin bu denli teknoloji üzerine alevlendiği günümüzde internette görünürlük ve bulunabilirlik sektörde varlık sürdürebilmek adına zaruri hale gelmiştir.

Araştırmalara göre Google'da bir kelimeyi ya da ürünü arayan müşterilerin %80'i yalnızca ilk sayfadaki sitelere girmektedir. Yine araştırmalara göre %36 gibi bir tıklama oranını ilk sıradaki Web Sitesi almaktadır. MZB Yazılım Olarak sunduğumuz SEO paketlerinde çalışmalara başlamadan önce anahtar kelime analizini yapıp çalışma sonucunda aylık ortalama ne kadar tıklama alacağınızı ve ortalama ne kadar kâr elde edeceğinizi öngörüp bu verilere göre SEO işlemlerini planlıyoruz.

MZB Yazılım SEO Paketleri

Rakiplerinizin rekabet gücüne uygun SEO paketlerimiz