Web Tasarım Paketlerimiz

Web'de prestij isteyenlere...

Bizim komşunun oğlu da...

Diyorsanız web aracılığıyla ulaşacağınız müşteri sayısı apartmanınızaki daire sayısını geçmeyecek web sitenizi açmak için bir an önce karşı zile basın :)

Web Siteniz = Sanal Alemeki Ofisiniz

İnternetin hayatımızda vazgeçilmez bir konuma gelmesiyle birlikte, iletişimin ve ticaretin ana unsurları tamamıyle değişim geçirmiştir. Teknolojiye ayak uyduramayan köklü firmalar bile iflasın eşiğine gelirken, bu gelişimden doğan fırsatı değerlendiren nice girişimci de kısa sürede sektörün liderleri arasına girmiştir.

Fiziksel mesafelerin önemini yitirdiği bu teknoloji çağında insanların bir çoğu ilgilendikleri ürün veya hizmetleri sunan firmalar hakkındaki ilk izlenimlerini web siteleri aracılığıyla edinir hale gelmiştir. Doğal olarak firma sitesinin tasarımı ve yazılımı doğrudan firma kurumsallığı ve prestijine eşdeğer olarak algılanmaktadır.

Web tasarımın ve Web deki görünürlüğün firmanızın geleceğindeki öneminin farkına varmış kobi veya girişimciler iseniz, aşağıdaki web tasarım paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Ben paket maket anlamam muhatap isterim diyorsanız işin profesyonelleri ile tanışmak için bir telefonunuz yeterli olacaktır ;)

MZB Yazılım Web Tasarım Paketleri